top of page
Bezmaksas Jūrmalas caurlaide

Sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi Amberdent Clinic piedāvā mūsu pacientiem noformēt bezmaksas iebraukšanas caurlaidi Jūrmalas teritorijā mūsu klīnikas apmeklējumam! 

Bezmaksas caurlaidi transportlīdzeklim, ar kuru ieradīsieties uz vizīti pie mūsu speciālistiem, var noformēt portālā epakalpojumi.jurmala.lv.


Lai to saņemtu, Jums ir jāizdara sekojošais:
1. Jādodas uz Jūrmalas e-pakalpojumu portālu https://epakalpojumi.jurmala.lv.
2. Jāizvēlas sadaļa "Caurlaižu pakalpojumi".
3. Jāautorizējas portālā izmantojot vienoto pieteikšanās sistēmu Latvija.lv. Šim nolūkam Jums ir jāizmanto kāds no piedāvātajiem autorizācijas veidiem.

4. Sadaļā "Pieprasīt caurlaidi" jāatzīmē punkts "Pieteikt vienreizējo caurlaidi transportlīdzeklim, kas pārvadās personu uz ārstniecības iestādi ārstniecības pakalpojuma saņemšanai" un jānospiež "Turpināt".

5. Jāaizpilda visa pieprasītā informācija un kā ārstniecības iestāde jānorāda SIA Amberdent Clinic. Pievērsiet uzmanību vizītes datumam - tam ir jāsaskan ar Jūsu pierakstu pie zobārsta.
6. Pēc šo punktu veiksmīgas izpildes Jums obligāti jāsazvanās ar mūsu zobārstniecību pa tālruni 27651865 un jāpalūdz apstiprināt caurlaides saņemšanu.
7. Pēc datu un pieraksta pārbaudes Jūs saņemsiet apstiprinājumu bezmaksas caurlaides saņemšanai transportlīdzeklim, ar kuru dosieties mūsu klīnikas apmeklējumā.

Informējam, ka vizītes atcelšanas vai neierašanās gadījumā bezmaksas caurlaide tiks automātiski anulēta.

bottom of page