top of page

Zobu higiēna

 

Zobu higiēnas ietvaros zobu higiēnists ar zobārstniecības rokas instrumentiem, ultraskaņas iekārtu un medicīniskiem līdzekļiem iztīra visas grūti sasniedzamās mutes dobuma vietas, likvidējot izveidojušos zobakmeni un notīrot zobu aplikumu. Procedūras laikā nepieciešamības gadījumā tiek veikta arī zobu apstrāde ar sodas strūklu (Air Flow). 

 

Regulāra higiēnu veikšna ļauj pacientam kontrolēt savu zobu veselību un palīdz uzturēt zobus veselus. Pacientiem ar sirds slimībām, cukura diabētu un smēķētājiem zobu higiēnu ieteicams veikt vēl biežāk, jo šiem cilvēkiem smaganas ir jūtīgākas un pastiprināti veidojas zobu aplikums.

Skaistākam smaidam piedāvājam veikt zobu balināšanu mājas apstākļos - ar individuālo kapju un balināšanas gēla palīdzību, vai kabinetā.  

Zobu balināšanu kabinetā ar inovatīvo SDI Polaoffice+ balināšanas gēlu veic mūsu higiēniste, rūpīgi izolējot smaganas un uzklājot to uz zobiem. Gēla būtiskākā priekšrocība ir tā, ka rezultāts tiek sasniegts īsā laikā un bez papildus gēla aktivēšanas un gaismošanas. Balināšanas ilgums ir tikai 1 - 2 stundas.

Efekts? Efekts ir ļoti individuāls, un atkarībā no zobu esošā toņa un krāsojošu produktu lietošanas, zobu balināšanas rezultātā tiek iegūti par 1-5 toņiem gaišāki zobi ar rezultāta noturību līdz pat 12 mēnešiem.

Ja arī Tu vēlies žilbinoši baltus zobus, tad aicinam pierakstīties pie mūsu higiēnistes Santas Andiņas.

Zobu balināšanu var veikt tikai pie labas zobu higiēnas, tāpēc pirms zobu balināšanas iesakam veikt pilnu mutes dobuma higiēna, kuras laikā arī būs iespēja uzzināt sīkāk par šo balināšanas līdzekli un tā efektu.

bottom of page